czwartek, 14 lutego 2013

WSPÓŁPRACA - Okipaki

Dziś chcę się Wam pochwalić świetną współpracą z firmąBardzo podobają mi się  spersonalizowane kalendarze więc bardzo mi było miło, że firma Okipaki.com zaprosiła mnie do współpracy.
Zamówienie złożyłam późnym wieczorem 9 lutego (sobota) a już 12 (wtorek) było u mnie w domku.
Jak dla mnie realizacja błyskawiczna.

Cała przesyłka była rewelacyjnie zapakowana. W tekturowe pudełko, tekturową podkładkę usztywniającą dodatkowo kalendarz. dzięki temu żaden rożek nie był zagięty. Wszystko ofoliowane. Jestem pod wrażeniem.Przede mną był niezbyt łatwy wybór 12 zdjęć. Chciałam żeby był to kalendarz dla nas z naszymi córkami.Wybraliśmy zdjęcia ale nie wszystkie miały zielone okno do wgrania a mimo to wydruk jest rewelacyjny.
Papier sztywny na którym wydruk jest bardzo wyraźny, dokładny, barwa tuszu w odpowiednich kolorach. W kwestii jakości jestem pod wrażeniem. To mój nie pierwszy kalendarz, więc wiem co nie co jak czasami wyglądają wydruki. Tu jestem mega zadowolona.

A oto nasz zdjęcia w kalendarzu:Fantastyczną sprawą jest nieograniczona ilość zaznaczenia swoich ważnych dat. My zaznaczyliśmy urodziny córek, nasze i rocznicę ślubu ;-). Dodatkowo można zatytułować swój kalendarz.
Taki kalendarz może być świetnym prezentem pod choinkę np. dla dziadków; można też zrobić miłą niespodziankę dziadkom w styczniu z okazji ich święta. My sprawiliśmy sobie prezent z okazji rocznicy ślubu. Myślę, że jest jeszcze wiele innych okazji aby sprawić najbliższym taki prezent.
Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że nasz kalendarz zaczyna się od MARCA 2013. Można więc wybrać sobie miesiąc od którego zaczynasz się kalendarz.Jak Wam podoba się taki kalendarz??? 

8 komentarzy:

 1. Miałam od nich kalendarze w ramach współpracy, rewelacyjna pamiątka i ekspresowa przesyłka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie świetna pamiątka na lata! Ja bym taki sprawiła mojemu mężczyźnie, szczególnie, że niedługo nasza 2 rocznica ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. kalendarz jest wrecz cudowny a dzieciaki urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze masz córeczki! Sama muszę pomyśleć nad takim kalendarzem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne masz te córy :D
  A kalendarz śliczny i wyjątkowy, bo zaczyna się od marca :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale masz wspaniały kalendarz, aż zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Make sure to evenly cover your hair, especially
  the tips. The key to getting the most out of a hot oil treatment for hair
  is to continuously use it weekly if you need it or
  every fortnight and youll definitely see the results.
  Once you have determined what kind of texture your hair has, you can then start using one of the techniques
  described below to improve it. From my experience, it is quite
  difficult to style hair immediately after a hot oil treatment, so you might want to skip the
  curling iron or hot rollers. As a hair growth stimulant, you can add 10 drops of rosemary oil, 10 drops of sandalwood oil and 10
  drops of lavender oil to 50ml of carrier oil and massage it into your scalp.  Look into my page; how to make hair grow faster

  OdpowiedzUsuń