niedziela, 11 listopada 2012

Colour Repair, /Nail Repair Colour/ Kolorowa odżywka do paznokci (Micro Cell)

Na koniec tego długiego tygodnia, moja ulubiona Pani listonosz przyniosła mi paczuszkę a w niej odżywka do paznokci firmy MicroCell. Niby ktoś mógłby powiedzieć nic nadzwyczajnego - nic mylnego odżywka ta jest KOLOROWA tak, mi się strasznie to spodobało, że mogę odżywiać swoje paznokcie a za razem mieć śliczny kolor na pazurkach.

niemiecka firma, z ponad 25-letnią tradycją i doświadczeniem w badaniach nad skórą dłoni i paznokci. Sukces marki MICR CELL to wynik długoletnich badań naukowych popartych dużym doświadczeniem specjalistów w dziedzinie pielęgnacji dłoni i paznokci.


Ja wybrałam sobie kolor uReally Red klasyczna czerwień. Za jakiś czas zapraszam do przeczytania recenzji a teraz do pooglądania zdjęć odżywki w kolorze Really Red.A teraz kilka zdjęć na pazurkach

Jestem zachwycona kolorem, szybkością wysychania na paznokciu i faktem, że uzyskuje się taki odcień i intensywność bez smug po jednej warstwie.

I jak Wam się podoba kolorek???


6 komentarzy:

 1. Ten kolor jest fantastyczny! :) Zawsze mam obawę przed kupnem czerwonego lakieru, ale tą odżywkę kupiłabym bez wahania. Pięknie się prezentuje na pazurkach, które swoją drogą masz bardzo ładnie zadbane! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kolor! i tylko jedna warstwa... wow

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny kolor, taki jak mój:)
  Zapraszam do siebie na rozdanie:)http://lusia1982.blogspot.com/2012/11/rozdanie-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny intensywny kolor!

  A co do złotego Skyfall, to tak, coś w tym jest :) Jestem choć przez chwilę dziewczyną Bonda ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny kolor! Podziwiam, że jedna warstwa potrafi tak ładnie i starannie przykryć całą płytkę paznokcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolor genialny, bardzo kobiecy, tradycyjna czerwień; nigdy nie miałam lakieru który daje taki odcień po 1 warstwie a na dodatek to odżywka

  OdpowiedzUsuń