środa, 2 stycznia 2013

Lakiery Venita GLAMOUR swatche i RECENZJA

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą VENITA. 
Dziś chcę Wam Przedstawić dwa lakiery z serii Glamour. Lakiery te pochodzą z jesienno - zimowej kolekcji. Dostępne są w wersji matowej, z brokatem lub w metalicznych odcieniach. Ja chcę zaprezentować kolor G01 jasno czerwony, przygaszony - bardzo ciekawy odcień; oraz drugi G12  metaliczne bordo, dojrzałe wino- szykowny, elegancki zrobił furorę na Boże Narodzenie.KOLOR G01

KOLOR G21
RECENZJA
Lakiery zamknięte są w 10 ml buteleczki kwadratowe z wygodnym grubszym niż standardowy pędzelkiem, delikatnie rozszerzanym. Bardzo wygodnie maluje się takim pędzelkiem. Lakier jest dość gęsty i ładnie rozprowadza się po płytce paznokcia, nie spływa. Lakier doskonale kryje. Przy odcieniu metalicznym nałożyłam tylko 1 warstwę i efekt w 100% zadowalający (potwierdzają to zdjęcia). 
Połysk tych lakierów bardzo mnie zaszokował, utrzymuje się na paznokciu przez cały czas aż do zmycia. Mimo mycia rąk, używania kremów (a ja jestem maniaczką kremów więc smaruję dłonie kremem nawet i 20 razy na dobę) połysk jest taki sam jakby dopiero zostały pomalowane paznokcie.
Lakier zasycha dość długo, trzeba z 10 minut aby dobrze przysechł.
Co do trwałości lakiery wytrzymują spokojnie 3 dni. Czyli taki standard. Cena lakierów to około 6zł a więc idealna. Jedynie ciężko je spotkać (rozglądałam się w kilku drogeriach i okolicznych sklepikach kosmetycznych i niestety nie znalazłam nigdzie tych lakierów).
Ogólnie lakiery oceniam na 5 -; "-" za to długie zasychanie i trudną dostępność. 

Znacie te lakiery??? Jak Wam się podobają kolorki???
Przy okazji zapraszam na  ROZDANIE

2 komentarze:

  1. Nie znam tych lakierów, niestety. A bordo faktycznie niezwykle eleganckie :)

    OdpowiedzUsuń