poniedziałek, 15 października 2012

Wielkie testowanie Eucerin HYALURON-FILLER do cery normalnej i mieszanej

Wczoraj wspomniałam co nie co o czynnikach wpływających na starzenie się skóry. Dziś może po krótce opowiem o ETAPACH STARZENIA SIĘ SKÓRY.

Proces starzenia się skóry dla każdego jest inny jednak są pewne wspólne elementy charakterystyczne dla poszczególnych etapów.

ETAP 1 POWSTAWANIE ZMARSZCZEK

Po około 25 roku życia w górnych warstwach naskórka zaczynają pojawiać się pierwsze, drobne zmarszczki. Powstają one w skutek obniżonej produkcji kwasu hialuronowego. Wraz z jego ubytkiem skóra traci zdolności do wiązania wody, a przez to właściwie nawilżenie i napięcie. Z czasem kwasu hialuronowego jest w skórze coraz mniej, a zmarszczki pojawiają się w dolnych warstwach naskórka i skórze właściwej.

ETAP 2 UTRATA JĘDRNOŚCI I OWALU TWARZY

Około 40 roku życia skóra w sposób widoczny traci jędrność, ulega zwiotczeniu, a kontur twarzy rozmywa się. Dzieje się tak w wyniku spadku ilości i jakości tkanki łącznej skóry, której podstawowym elementem są włókna kolagenowe. Jedną z przyczyn postępującej z wiekiem degradacji włókien kolagenowych jest przewlekły proces zapalny związany ze szkodliwym działaniem wolnych rodników.

ETAP 3 UTRATA GĘSTOŚCI I BLASKU 

Po 50 roku życia proces starzenia się skóry postępuje coraz szybciej, jest to związane ze zmianami hormonalnymi w okresie menopauzy. zwolnieniu ulega proces regeneracji komórek, spada produkcja kolagenu, elastyny i substancji wypełniających. Skóra staje się cieńsza i bardziej sucha, a zmarszczki pogłębiają się. Zmniejsza się elastyczność i gęstość skóry, traci ona też swój naturalny blask.
7 DZIEŃ TESTOWANIA
Tak tak tydzień temu kurier zapukał do moich drzwi i wręczył mi paczuszkę ambasadorki a w niej fantastyczny krem Eucerin HYALURON-FILLER.
Po tygodniu stosowania stwierdzam, że krem ładnie rozświetla mi cerę, nawilża w maksymalny sposób skórę a jednocześnie matuje ją tam gdzie trzeba czyli na czole i nosie i brodzie.
Jestem oszołomiona faktem iż wreszcie znalazłam krem po którym nie świeci mi się cera.
Poza tym obserwując przez ostatni tydzień bardziej wnikliwie swoje "zmarszczki mimiczne" stwierdzam, że skóra wokół ust i oczu jest bardziej elastyczna i napięta a to zapewne pierwszy krok do zniwelowania zmarszczek.


4 komentarze:

 1. Chyba muszę wypróbować ten krem.
  ...
  Zostałaś oTAGowana ;)
  Zapraszam
  http://kraina-testow.blogspot.com/2012/10/tag-moje-wosy-w-piguce_21.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Krem polecam ja jestem nim zachwycona

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam cerę mieszaną i bardzo mnie ciekawi ten krem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Notka wnosi dużo świeżości do tematu, podoba mi się takie podejście.
  Gratuluje całej strony i mam nadzieje, że wciąż będzie się
  rozwijać.
  My website ... Sposób na zmarszczki

  OdpowiedzUsuń